Strona główna » Aktualności » 10-lecie Teatru Tańca Memento

Aktualności

Teatr Tańca Memento z Wodzisławskiego Centrum Kultury obchodzi w tym roku jubileusz 10-lecia pracy twórczej. W związku z rocznicą, Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na spektakl pt. “Misz Masz” w niedzielę, 15 października, o godz. 17:00.
 
 
 
Widzowie zobaczą nowe choreografie w stylach hip-hop, taniec współczesny, jazzowy, modern i innych. Prócz obecnego składu grupy na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury wystąpią byli członkowie teatru oraz tancerze i aktorzy z zaprzyjaźnionego Teatru Tańca Sortownia z Przeźmierowa. Grupa planuje również niespodziankę dla publiczności. Nie zabraknie wspaniałej scenografii i ciekawych kostiumów.
 
- Jubileuszowy spektakl "Misz Masz" nie jest typowym przedstawieniem tanecznym o jednorodnej tematyce. Jest on połączeniem wspomnień muzycznych i tanecznych ze wszystkich spektakli, które Teatr Tańca Memento wystawił przez ostatnie 10 lat – mówi Agnieszka Wizner, założycielka grupy, choreografka, instruktorka.
 
Spektakl wyreżyserowali Agnieszka Wizner, Małgorzata Karwot, Piotr Bańkowski i Dawid Mularczyk. Autorem kostiumów jest Izabela Mrozik. Scenografię i rekwizyty przygotowali Aleksander Wilkus i Andrzej Grzesik. Za światło odpowiada Jacek Turek, za muzykę i dźwięk Adam Danek i Sebastian Załęski.
 
-  Serdecznie gratuluję i dziękuję wszystkim instruktorom, artystom i przyjaciołom Teatru Tańca Memento. Twórczość i zaangażowanie artystyczne zespołu jest wspaniałym uzupełnieniem oferty kulturalnej naszej placówki – podkreśla Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.
 
To już czwarty jubileusz wśród zespołów Amatorskiego Ruchu Artystycznego ARA w Wodzisławskim Centrum Kultury w tym roku, po 25-leciu Zespołu Tanecznego Miraż, 35-leciu ZPiT Vladislavia oraz 40-leciu Artystycznej Rodzinki Seniorów Nie Dejmy Sie.
 
Bilety w cenie 15 zł można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Kasa WCK czynna: poniedziałek, wtorek, piątek w godzinach 12:00-17:00. W środę kasa nieczynna. W czwartek: 8:00-13:00. Weekend - na godzinę przed imprezami. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.
 
 
Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK oraz za pośrednictwem internetowej sprzedaży na stronie www.biletomaniawck.pl. W kasie obsługa kart płatniczych (w tym zbliżeniowo): VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. 

© 2015 Wodzisławskie Centrum Kultury. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Marcom Interactive