Strona główna » Aktualności » 48. Dni Wodzisławia Śląskiego

Aktualności

48. Dni Wodzisławia Śląskiego 

 

Pierwszy dzień miejskiego święta, pierwsze ogłoszenie! 9 czerwca upłynie pod znakiem twórczości zespołów, grup artystycznych i kół zainteresowań działających w Wodzisławskim Centrum Kultury. 

 

Wodzisławskie Centrum Kultury zapewnia, że tego dnia nie będziecie się nudzić! Rynek Wodzisławia Śląskiego opanują kolory, energia, pasja i młodość! Nie może Was zabraknąć, zwłaszcza, że wieczorem zapraszamy na pierwszą w Wodzisławiu Śląskim salsotekę na rynku z EL PACHANGUERO - Szkoła Tańca.
 

 

Bawić Was będą zespoły działające w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego w Wodzisławskim Centrum Kultury: zespół taneczny Miraż, Teatr Szydło i Teatr Szydełko, Klub Tańca Towarzyskiego Spin, Zespół Pieśni i Tańca Vladislavia, , Nie Dejmy Sie, LEGOMANIACY, Klub Młodego Odkrywcy,  Tańczymy Szkoła Tańca i Animacji, grupa bębniarska Big Bang oraz Kreatywna Kraina Malucha. Usłyszymy największe hity muzyki rozrywkowej w wykonaniu Wodzisławskiej Orkiestry Rozrywkowej. Nie zabraknie też zajęć z kołem plastycznym i ceramicznym.  Prócz tego konkursy z nagrodami, zabawy, animacje, karuzele i wiele innych. Zapraszamy już 9 czerwca! 

 

 


© 2015 Wodzisławskie Centrum Kultury. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Marcom Interactive