Strona główna » Repertuar imprez » 7 księżniczek na wieży - 25 lutego

Repertuar imprez

 

Teatr Supełek w ramach Rodzinnych Spotkań z Teatrem

 

W ostatnią niedzielę miesiąca, 25 lutego Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza tradycyjnie na Rodzinne Spotkania z Teatrem, w ramach których na wodzisławskiej scenie zaprezentuje się Teatr Supełek w spektaklu pt. „7 księżniczek na wieży”.

 

To przedstawienie, które dotrze z pewnością do widzów między 4 a 100 rokiem życia. Porusza zagadnienia związane z dorastaniem, takie jak międzypokoleniowa niezgoda, potrzeba szacunku i kształtujące się poczucie własnej wartości w świecie. By trafić do publiczności utalentowana grupa młodych aktorów z Teatru Supełek z Rybnika. stworzyła humorystyczne kreacje. Jakie? Żeby się o tym przekonać trzeba zajrzeć do Wodzisławskiego Centrum Kultury.

 

Fabuła spektaklu: W pewnym królestwie jest aż siedem dziedziczek tronu – stanowi to niemały problem matrymonialny, który staje się głównym zmartwieniem królowej, króla, dworu – i oczywiście siedmiu panien na wydaniu. Odpowiedni kawalerowie wciąż się nie pojawiają…   

 

- Rodzinne Spotkania z Teatrem to nie tylko sam spektakl specjalnie wybrany na tą okoliczność. To również cykl bezpłatnych zajęć pn. „Bawmy się” prezentowanych przed spektakle. Tym razem WCK zaprosiło do współpracy Aleksandrę Trocińską ze studia „FitOlka” – informuje Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

 

Spektakl „7 księżniczek na wieży” rozpoczyna się o godzinie 16:00. Cykl „Bawmy się” o godzinie 15:00.

 

Bilety w cenie 15 zł można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Kasa WCK czynna: poniedziałek, wtorek, piątek w godzinach 12:00-17:00. W środę kasa nieczynna. W czwartek: 8:00-13:00. Weekend - na godzinę przed imprezami. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system. Sprzedaż biletów również na stronie www.biletomaniawck.pl

 

 

 

 

 

 


© 2015 Wodzisławskie Centrum Kultury. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Marcom Interactive