Strona główna » Oferta dla szkół » "Dziadek Mróz. Po co komu zima?"

Oferta dla szkół

Kolejna propozycja dla szkół i przedszkoli

 

W piątek 12 stycznia na sali widowiskowej Wodzisławskiego Centrum Kultury zasiądą przedszkolaki i uczniowie szkół podstawowych. To za sprawą spektaklu „Dziadek Mróz. Po co komu zima?”.  

 

Bohater bajki - Kabiś, którego ulubioną porą roku jest lato, wędrując przez świat w poszukiwaniu przygód, znalazł miejsce, gdzie chciał zostać ale... jego plany pokrzyżowała zbliżająca się zima. Wraz z przyjacielem - ptakiem Gawim, który nie zdążył odlecieć do ciepłych krajów, postanawia zrobić wszystko, by wiosna przyszła dużo wcześniej. Czy uda mu się stawić czoła zimie i jaką rolę odegra tytułowy Dziadek Mróz przekonają się przedszkolaki i uczniowie szkół 12 stycznia o godzinie 9:30.

 

 - To kolejna propozycja z naszej bogatej oferty edukacyjnej przygotowanej specjalnie dla szkół i przeszkoli.  Każdy sezon rozpoczynamy od przygotowania zarówno oferty dla widza indywidualnego, jak i właśnie dla zainteresowanych grup szkolnych. Współpracujemy w tej materii z wieloma teatrami, stowarzyszeniami oraz lokalnymi pasjonatami – informuje Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

 

Kontakt: iza.s@wck.wodzislaw.pl


© 2015 Wodzisławskie Centrum Kultury. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Marcom Interactive