Strona główna » Aktualności » Festiwal pełen inspiracji

Aktualności

Festiwal pełen inspiracji w WCK

 

W Wodzisławskim Centrum Kultury odbyła się czwarta edycja Festiwalu Weselnego. Imprezę, która miała miejsce 21 stycznia, poprowadzili aktorka Izabela Kapiasová oraz Tomasz Ciba.

 

Bogata oferta i wystawcy z różnorodnym asortymentem z pewnością pomogli przyszłym małżonkom zapoznać się z aktualną ofertą branży ślubnej i z najnowszymi trendami. Frekwencja na festiwalu była spora. Na scenie, jak w poprzednich latach, miały miejsce pokazy sukni ślubnych, garniturów oraz ślubnej bielizny.

Zainteresowanych ofertą w weselny klimat wprowadził zespół muzyczny oraz solistka. Nie zabrakło również efektownego pokazu pierwszego tańca w wykonaniu tancerzy z formacji KTT Spin. Przyszli małżonkowie mogli także rozeznać się w najnowszej modzie dotyczącej ślubnych bukietów. Każdy z uczestników festiwalu mógł wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

- To wydarzenie na dobre zapisało się w nasz coroczny repertuar imprez. Kilkudziesięciu wystawców oraz wiele osób odwiedzających imprezę stanowi o jego sukcesie – zapewnia Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Ponadto można było zapoznać się z ofertą multimedialną, fotograficzną, animacyjną czy gastronomiczną oraz skosztować weselnych specjałów. Na tegorocznej edycji obecni byli wystawcy z Republiki Czeskiej, przez co wydarzenie  miało charakter międzynarodowy. Patronat medialny nad wydarzeniem objął magazyn Modny Ślub.

 

Wydarzenie organizowali Wodzisławskie Centrum Kultury i Kwiaciarnia Kwiaty Styl.

 

 

 

 

foto: Gazeta Wodzisławska

 

Więcej TUTAJ

 


© 2015 Wodzisławskie Centrum Kultury. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Marcom Interactive