Strona główna » Repertuar imprez » Gramy dla Aleksandry Hübner - 26 stycznia

Repertuar imprez

 

Gramy dla Aleksandry Hübner

 

Wodzisławskie Centrum Kultury i Martyna Suchanek zapraszają na Koncert Charytatywny na rzecz Aleksandry Hübner, dwudziestojednolatki, która w listopadzie zeszłego roku uległa wypadkowi na torze kartingowym w Zwardoniu. Gościem specjalnym tego wieczoru będzie grupa Piersi.

 

Wydarzenie odbędzie się 26 stycznia w Wodzisławskim Centrum Kultury o godz. 18:00. Dla Oli zagrają Coria, Pure Life, River of Time, Kokos, Powerfull Blow oraz gość specjalny grupa Piersi. Między koncertami odbędą się licytacje. Będzie można wylicytować gadżety i płyty z autografami znanych osób, w tym „Sportowca Roku” Kamila Stocha czy też członków Kabaretu Młodych Panów oraz wiele innych. Patronat nad wydarzeniem objął prezydent miasta Wodzisławia Śląskiego Mieczysław Kieca.

 

- Wodzisławskie Centrum Kultury dołączyło do tej szczytnej akcji charytatywnej. Z wielką radością będziemy gościć zaproszone przez panią Martynę Suchanek zespoły oraz wszystkich, tych którzy przychodząc do nas 26 stycznia okażą ogromne wsparcie dla Aleksandry Hübner – informuje Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

 

Dochód z całego koncertu zostanie przeznaczony na rehabilitację i leczenie. Cegiełki na koncerty w cenie: 20, 30 i 50 zł będą dostępne w dniu wydarzenia od godz. 16:00. Istnieje również możliwość rezerwacji pod numerem telefonu: 693 339 349. Zapraszamy również na wydarzenie: www.facebook.com/gramydlaOli.

 

Impreza organizowana jest przez Martynę Suchanek i Wodzisławskie Centrum Kultury. Patronat medialny na nią objęły: TVP 3 Katowice, Gazeta Wodzisławska oraz portal naszwodzislaw.com.

 

 

 

 


© 2015 Wodzisławskie Centrum Kultury. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Marcom Interactive