Strona główna » Aktualności » Irlandzkie show w Wodzisławskim Centrum Kultury

Aktualności

Irlandzkie show w Wodzisławskim Centrum Kultury

 

Wyjątkowe połączenie celtyckiej muzyki, irlandzkiego tańca oraz pantomimy zobaczymy tylko w Wodzisławskim Centrum Kultury. Już w niedzielę, 1 października o godzinie 18:00 na jednej scenie w spektaklu "Dance Away" wystąpią Carrantuohill, Ireneusz Krosny i formacja Salake.

 

"Dance Away" to spektakl, w którym nie pada zbyt wiele słów, w zamian artyści zapewnią publiczności moc muzyki, tańca i dobrej zabawy. Wystąpią w nim nagrodzeni Fryderykiem zdobywcy złotej i platynowej płyty muzycy z Carrantuohill, mistrzowie świata w tańcu irlandzkim Salake oraz niekwestionowany specjalista od pantomimy Ireneusz Krosny.

 

 

 

Stworzą wspólne widowisko artystyczne łączące te trzy gatunki sztuki, w którym fantastyczna muzyka folkowa przeplata się z energetycznym i niezwykle widowiskowym tańcem irlandzkim oraz wielką dawką wspaniałego humoru.

 

 

 

 

 

Bilety w cenie 50 zł można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system. Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK oraz za pośrednictwem internetowej sprzedaży <biletomaniawck.pl>.
W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.

 

 


© 2015 Wodzisławskie Centrum Kultury. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Marcom Interactive