Strona główna » Aktualności » Kabaret Nowaki wystąpi w WCK

Aktualności

Kabaret Nowaki wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury

 

Kabaret Nowaki z programem "Śmiechokalipsa" świętować będzie jubileusz 10-lecia obecności na scenie. Artyści wystąpią w sobotę, 21 października o godzinie 16:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury.

 

Kabaret Nowaki od dekady bawi fanów dobrej rozrywki. Tworzą go: Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Liczne spektakle i programy telewizyjne to bogate doświadczenie, które pozwala określić artystów mianem ekspertów w dziedzinie żartu.

Świętując swój jubileusz, Nowaki wyruszają w zupełnie nową przygodę, w którą zabiorą ze sobą publiczność. Będzie to okazja, by zobaczyć nowe perypetie znanych już postaci, a także ulubionych bohaterów w absolutnie zaskakujących sytuacjach. Przez niemal dwie godziny "Śmiechokalipsy" Nowaki zafundują publiczności moc emocji, śmiechu i niewybrednej zabawy. Nie zabraknie też odrobiny improwizacji i interakcji z widzami.

 

 

Bilety w cenie 50 zł można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Kasa WCK czynna: poniedziałek, wtorek, piątek w godzinach 12:00-17:00. W środę kasa nieczynna. W czwartek: 8:00-13:00. W weekend - na godzinę przed imprezami. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system. Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK oraz za pośrednictwem internetowej sprzedaży <biletomaniawck.pl>.
W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.

 

 

 

 


© 2015 Wodzisławskie Centrum Kultury. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Marcom Interactive