Strona główna » Aktualności » Kolejna premiera w WCK

Aktualności

Kolejna premiera w WCK

 

Teatr Tańca Memento zaprasza na premierę najnowszego spektaklu pt. "Szepty", która odbędzie się w sobotę, 28 kwietnia o godzinie 17:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury. Piękne stroje, rekwizyty i wyjątkowa gra świateł to spore atuty tanecznego przedstawienia.

 

„Szepty” to historia głosów wewnętrznych w ludzkiej głowie. Każdy je ma, nie każdy o nich mówi, za to one nie mają w zwyczaju milknąć. Komentatorzy i krytycy w naszych wnętrzach zawsze podszeptują wyuczone kwestie. Skąd się wzięli i jak na nas wpływają? Odpowiedź znajdziecie na kolejnym spektaklu tanecznym Teatru Tańca Memento.

 

Niesamowity taneczny świat pełen ekspresji, okraszony muzyką pełną tajemniczości i fascynacji. Spektakl "Szepty" został przygotowany przez juniorską grupę Teatru Tańca Memento działającego w Wodzisławskim Centrum Kultury w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego ARA.

 

 

 

Reżyseria i choreografia: Małgorzata Karwot i Agnieszka Wizner. Za światło odpowiedzialny jest Radek Bujok. Spektakl udźwiękowił Sebastian Załęski. Za scenografię i rekwizyty odpowiedzialni są Aleksander Wilkus i Andrzej Grzesik. W spektaklu wystąpią: Kaja Materzok, Natalia Knesz, Malwina Nielaba, Patrycja Stawarska, Julia Szafoni, Julia Bugdol, Paulina Włoczek, Kinga Kwiatkowska, Vanessa Pawlusińska, Oliwia Stepczuk, Wiktoria Frysztacka, Natalia Bauerek, Oliwia Matusiak, Emilia Patas, Emilia Boryka.

 

Bilety w cenie 10 zł można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Kasa WCK czynna: poniedziałek, wtorek, piątek w godzinach 12:00-17:00. W czwartki w godzinach 8:00-13:00. W środę kasa nieczynna. Weekend - na godzinę przed imprezami. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system. Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK oraz za pośrednictwem internetowej sprzedaży.

 

 

 


© 2015 Wodzisławskie Centrum Kultury. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Marcom Interactive