Strona główna » Oferta dla szkół » Koncert edukacyjny - "Taneczna podróż z Vladislavią po Europie"

Oferta dla szkół

Taneczna podróż z Vladislavią po Europie

 

W ramach edukacji kulturalnej dzieci i młodzieży Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza szkoły podstawowe i przedszkola na koncert Zespołu Pieśni i Tańca Vladislavia pt. Taneczna podróż z Vladislavią po Europie”. Wydarzenie odbędzie się w środę, 22 marca br. o godz. 9:30 i 11:00oraz w piątek, 28 kwietnia o godz. 9:30 i 11:00. .


"Taneczna podróż z Vladislavią po Europie" to kontynuacja cyklu koncertów edukacyjnych, podczas których zespół prezentuje nasz rodzimy folklor. Tym razem tanecznym krokiem udamy się za granicę, by poznać folklor naszych sąsiadów i nie tylko. W 45 minutowym programie swoje miejsce znajdą tańce: bułgarskie, tureckie, czeskie, słowackie, estońskie, finlandzkie, greckie, mołdawskie i inne. Najmłodsi widzowie będą mieli okazję zobaczyć oryginalne stroje, a także poznać ciekawostki z danych regionów świata. Ponadto, sami będą mogli wykazać się aktywnością.

 

 

W koncercie wystąpi ZPiT "Vladislavia" z Wodzisławskiego Centrum Kultury oraz Teatr Naszej Wyobraźni z Ośrodka Kultury w Gołkowicach.

Tymczasowo na widowi rozstawione zostaną wyściełane krzesła.


Bilety w cenie 6 zł będą są nabycia w kasie WCK. Zapisów można dokonywać w Dziale Projektów i Animacji Kulturalnej WCK. Osobą do kontaktu jest Izabela Sobota, iza.s@wck.wodzislaw.pl, tel. 32 455 488 55.
 


© 2015 Wodzisławskie Centrum Kultury. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Marcom Interactive