Strona główna » Oferta dla szkół » Laboratorium Trzaskodźwięków

Oferta dla szkół

Wodzisławskie Centrum Kultury wychodzi z nową propozycją warsztatów dla grup zorganizowanych – Laboratorium Trzaskodźwięków. To zajęcia z budowania instrumentów muzycznych z materiałów przeznaczonych do recyklingu (upcycling). Podczas zajęć prezentowane są sposoby powstawania i wydobycia dźwięku. Każdy z uczestników będzie mógł zbudować swój wymyślony obiekt grający i wziąć go do domu.


Prowadzący warsztaty muzyk Tomasz Manderla udostępnia gotowe instrumenty oraz obiekty grające, gwarantując świetną zabawę. Spotkania stawiają na kreatywność oraz otwarte i nowoczesne podejście do muzyki i edukacji w tym zakresie. Ich celem jest rozbudzanie zainteresowania muzyką, dźwiękiem, a także nowoczesną technologią.


- To nowa forma zajęć organizowanych w naszej placówce, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim zainteresowanym uczniom – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor WCK.


Cena za warsztat: 200 zł / na grupę / 1,5 godz.
Maksymalna ilość uczestników: 15 osób


Aby wziąć udział w warsztatach należy zgłosić się do Wodzisławskiego Centrum Kultury telefonicznie (32) 455 48 55 lub mailowo iza.s@wck.wodzislaw.pl. Wspólnie ustalimy termin zajęć.


© 2015 Wodzisławskie Centrum Kultury. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Marcom Interactive