Strona główna » Zespoły WCK "ARA" » Lekcje gry na pianinie

Zespoły WCK "ARA"

 INDYWIDUALNE LEKCJE GRY NA PIANINIE

 


Wszystkich chętnych, dzieci, młodzież oraz dorosłych zapraszamy na indywidualne lekcje gry pianinie. Zajęcia prowadzi Hanna Rodzoń. Zajęcia odbywają się w poniedziałki, wtorki i środy w godzinach popołudniowych. Termin poszczególnych lekcji umawia się bezpośrednio z instruktorem. Prócz praktycznych lekcji gry na instrumencie w ramach warsztatu prowadzone są grupowe zajęcia teoretyczne. Istnieje również możliwość pobierania prywatnych lekcji śpiewu.

 

Koszt: 35 zł/godz. lekcje instrumentu; 25 zł/ pół godz. lekcji instrumentu dla maluchów,  10 zł/ godz. zajęcia teoretyczne w grupie

 

Harmonogram zajęć jest zmienny i dopasowywany do preferencji uczniów. Zajęcia zwykle odbywają się w poniedziałki od 17:00 i środy od 14:00.

 

 

NOTKA O PROWADZĄCEJ:

Hanna Rodzoń pracowała w PSM I i II stopnia w Rybniku jako nauczyciel gry na fortepianie. Studiowała na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Wychowania Muzycznego. W trakcie studiów prowadziła amatorski zespół wokalno-instrumentalny Arka w Wodzisławiu Śląskim. Udzielała również prywatnych lekcji w zakresie gry na fortepianie, emisji głosu, kształcenia słuchu, harmonii m.in. przygotowując z pozytywnym skutkiem dzieci i młodzież do egzaminów wstępnych do szkół muzycznych i na Akademię Muzyczną. W roku szkolnym 2010/2011 była nauczycielem fortepianu i teorii w Centrum Kulturalno-Oświatowym w Rydułtowach,a w roku szkolnym 2012/2013 uczyła sztuki gry na fortepianie w PSM I stopnia w Wodzisławiu Śl. Obecnie studiuje grę na fortepianie na w/w uczelni.

 

Zapisy u instruktora na zajęciach. 

 


© 2015 Wodzisławskie Centrum Kultury. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Marcom Interactive