Strona główna » Aktualności » Miraż z medalami

Aktualności

Miraż z medalami

 

Kilka medali udało się wywalczyć zespołowi Miraż z Wodzisławskiego Centrum Kultury, który w miniony weekend 6-8 kwietnia startował w Krajowych Mistrzostwach International Dance Organization w Kleszczowie.

 

Złoty medal w duetach do lat 11 zdobyły Jagoda Iglikowska i Julia Staszewska, zaraz za podium w tej samej kategorii uplasował się duet Anna Kubicz i Laura Stuka. Mistrzostwo Polski wywalczyła też mini formacja show dance do lat 11 z układem „Big Ben”.

Alicja Cojg wytańczyła srebrny medal. Natomiast mini formacja show dance 12-15 lat za układ „Prawdziwe życie” zdobyła brąz. Jagoda  Iglikowska w kategorii show dance solo do lat 11 zdobyła 6 miejsce.

 

 

Jest to kolejny sukces Mirażu. Przypomnijmy, że w ostatni weekend marca zespół zdobył dwa brązowe medale podczas Krajowych Mistrzostw International Dance Organization Balet, Modern, Production, Mini Production w Wałbrzychu.

- Sukcesy zespołu są potwierdzeniem, że mamy w szeregach WCK znakomitych tancerzy, artystów i instruktorów. Serdecznie im gratuluję. Cieszę się, że ich ciężka praca i talent doceniane są medalami – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

 

Zwieńczeniem roku artystycznego Mirażu będzie ich czerwcowy koncert w Wodzisławskim Centrum Kultury oraz udział w 49. Dniach Wodzisławia Śląskiego.

 

 

Zdjęcia: Miraż Wodzisław Śląski

 

 

 

 

 

 


© 2015 Wodzisławskie Centrum Kultury. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Marcom Interactive