Strona główna » Zespoły WCK "ARA" » Nie dejmy się

Zespoły WCK "ARA"

GRUPA SENIORÓW "NIE DEJMY SIĘ"

 

 

Zachęcamy do dołączenia do artystycznej grupy seniorów "Nie Dejmy Sie". Zespół spotyka się w każdą środę o godz. 15.00 na próbie na scenie, a później biesiaduje w sali klubowej WCK. Seniorzy współnie spiewają i tańczą, a wszystko to utrzymane jest w tradycji śląskiego folkloru. W grupie panuje iście rodzinna atmosfera. Dlatego zachęcamy do przyjścia na spotkania wszystkie chętne osoby 50+, które lubią pomuzykować, porozmawiać, pobiesiadować oraz spotkać się z innymi, którzy dzielą artystyczna pasję. 

 

Artystyczna Rodzinka Seniorów NIE DEJMY SIĘ przy Wodzisławskim Centrum Kultury to trzykrotny laureat Międzynarodowego Festiwalu Zespołów Artystycznych Klubów Złotego Wieku w Budapeszcie. Jest jedną z czołowych grup artystycznych seniorów województwa śląskiego, która swoje artystyczne programy prezentuje od 40 lat w różnych środowiskach Ziemi Wodzisławskiej, w kraju i poza jego granicami. Głównym przesłaniem jej działalności społeczno-kulturalnej i artystycznej jest przekazywanie pokoleniom oraz utrwalanie tradycji rodzimej kultury śląskiej i ogólnopolskiej.

 

W swoim repertuarze grupa NIE DEJMY SIĘ prezentuje: widowiska obrzędowe i folklor swego regionu, utwory estradowe oraz sakralne.

Zatem: jeśli Twoja niespokojno dusza „50+” podpowiado Ci, że rod pośpiywosz, pomuzykujesz, zagrosz w kapeli, szczyrze pogodosz abo i zatańcujesz i nie ciyrpisz być som to JUŻ NIE CZEKEJ! PRZYJDŹ do  WCK i razem z nami PRZEMIJANIU NIE DEJ SIĘ!

 

Do grupy mozna dołączyć  podczas regularnych zajęć. 

SZCZEGÓLNIE MILE WIDZIANI PANOWIE:)

 

Cena: 5 zł/m-c

 

Kontakt:

Kier. art. Grupy: Irena Sauer (tel. 32 4511608, 606 973 013)

WCK (tel. 32 455 48 55)

Kapelmistrz:

Henryk Sosna (tel. 782 496 283)

 


© 2015 Wodzisławskie Centrum Kultury. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Marcom Interactive