Strona główna » Repertuar imprez » Rodzinne Spotkania z Teatrem - 28 stycznia

Repertuar imprez

 

Rodzinne Spotkania z Teatrem

 

Pod koniec stycznia Wodzisławskie Centrum Kultury zabierze widzów w cudowną podróż do świata magii. Na wodzisławskiej scenie już 28 stycznia pojawi się jeden z najlepszych polskich iluzjonistów Rafał Mulka, twórca Beskidzkiego Teatru Iluzji.

 

Lewitacja stołu? Wyskakujący królik z kapelusza? Czemu nie! Wszyscy, którzy zdecydują się być z Wodzisławskim Centrum Kultury w ostatnią niedzielę stycznia będą przecierać oczy ze zdumienia i niedowierzania. Iluzjonista Rafał Mulka zaprezentuje w programie „Magiczna podróż” szereg trików i zabawnych sztuczek. Program ten to świetne połączenie efektów magicznych, świetlnych i muzycznych. To dokonała gra aktorska i humor słowny. Jednymi słowy wszystko to, na co składa się pierwszorzędne magiczne show.  – Ta magiczna propozycja z pewnością spodoba się nie tylko najmłodszym, ale także całym rodzinom - zapewnia Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

 

Rodzinne Spotkania z Teatrem rozpoczną się tradycyjnie o godzinie 16:00. Jednak wszystkich najmłodszych Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza już na godzinę 15:00. To za sprawą zaplanowanego bloku animacyjnego, w którym instruktorki z Placu Zabaw Zoolandia zadbają o dobry humor uczestników wydarzenia. Wstęp na cykl zajęć pn. „Bawmy się razem” jest bezpłatny.

 

 

 

 

Bilety na pokaz iluzji „Magiczna podróż” są w cenie 15 zł i można je rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Kasa WCK czynna: poniedziałek, wtorek, piątek w godzinach 12:00-17:00. W środę kasa nieczynna. W czwartek: 8:00-13:00. Weekend - na godzinę przed imprezami. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

 


© 2015 Wodzisławskie Centrum Kultury. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Marcom Interactive