Strona główna » Aktualności » Taneczne show w wykonaniu SPINU

Aktualności

Taneczne show w wykonaniu SPINU

 

Showtime to tytuł koncertu tanecznego Klubu Tańca Towarzyskiego SPIN działającego w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego ARA. Impreza odbędzie się w niedzielę, 4 czerwca o godz. 17:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury.

 

Podczas koncertu widzowie zobaczą najnowsze choreografie formacji przygotowane głównie przez Elżbietę Lasocką z Wodzisławskiego Centrum Kultury przy współpracy tancerzy SPINU. Do przygotowania grupy przyczynili się również Jakub Żurek i Sebastian Lasocki, trenerzy młodszych grup. Prócz tańca na widzów czekać będą dodatkowe atrakcje takie jak występy wokalne czy taneczne show w wykonaniu zespołu TRINE. Zespół pokaże układy, które w sezonie artystycznym 2016/2017 zdobyły m.in. jeden złoty, dwa srebrne i jeden brązowy medal na ogólnopolskich zawodach.

 

 

- Koncert Klubu Tańca Towarzyskiego SPIN będzie zwieńczeniem całorocznej, ciężkiej pracy zespołu. Podczas imprezy zobaczymy wszystkich 95 tancerzy tej grupy z Wodzisławskiego Centrum Kultury, od dzieci aż po dorosłych – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor WCK.

 

 KTT SPIN jest członkiem Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Co roku bierze udział w mistrzostwach Polski oraz w międzynarodowych turniejach. Specjalizuje się w tańcach latynoamerykańskich, choć taniec standardowy także zajmuje istotne miejsce podczas treningów. Zajęcia prowadzone są w 6 grupach wiekowych, od siedmiolatków po osoby dorosłe.

 

Sprzedaż biletów w cenie 16 zł odbywa się w kasie WCK oraz za pośrednictwem internetowej sprzedaży. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku z wyjątkiem środy w godzinach 12:00-17:00. W weekendy kasa jest otwarta na godzinę przed imprezami. Kasa obsługuje karty płatnicze: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub i Discovery oraz płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje kartą bez kwoty minimalnej. Bilety można też rezerwować w sekretariacie WCK pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

 


© 2015 Wodzisławskie Centrum Kultury. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Marcom Interactive