Strona główna » Aktualności » Taneczny jubileusz SPINU

Aktualności

 

Taneczny jubileusz SPINU

 

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na koncert z okazji 35-lecia Klubu Tańca Towarzyskiego Spin działającego w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego ARA w WCK. Impreza odbędzie się w niedzielę, 24 czerwca o godz. 17:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury.

 

Podczas koncertu widzowie zobaczą najnowsze choreografie formacji przygotowane głównie przez Elżbietę Lasocką z Wodzisławskiego Centrum Kultury przy współpracy tancerzy SPINU. Do przygotowania grupy przyczynili się również Jakub Żurek i Sebastian Lasocki, trenerzy młodszych grup. Prócz tańców latynoamerykańskich i standardowych na widzów czekać będą dodatkowe atrakcje, takie jak występy wokalne czy instrumentalne. Na scenie zaprezentuje się też nowa grupa Spinu - Szafir, którą tworzą rodzice tancerzy. Grupa ta zdobyła już złoty medal w kategorii senior 30+ podczas XI Ogólnopolskiego Przeglądu Zespołów Tanecznych Pszów 2018.

 

 

 

- Koncert Klubu Tańca Towarzyskiego SPIN będzie zwieńczeniem całorocznej, ciężkiej pracy zespołu. Podczas imprezy zobaczymy wszystkich 95 tancerzy klubu z Wodzisławskiego Centrum Kultury, od dzieci aż po dorosłych – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor WCK.

 

Sprzedaż biletów w cenie 17 zł odbywa się w kasie WCK oraz za pośrednictwem internetowej sprzedaży. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku z wyjątkiem środy w godzinach 12:00-17:00. W weekendy kasa jest otwarta na godzinę przed imprezami. Kasa obsługuje karty płatnicze: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub i Discovery oraz płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje kartą bez kwoty minimalnej. Bilety można też rezerwować w sekretariacie WCK pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

 

 

 

 


© 2015 Wodzisławskie Centrum Kultury. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Marcom Interactive