Strona główna » Oferta dla szkół » Teatr Tańca Memento - "Wojownik Światła"

Oferta dla szkół

„Wojownik światła” spektakl taneczny Teatru Tańca Memento dla widowni szkolnej

 

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza młodzież szkolną od IV klasy szkoły podstawowej do klasy II szkoły gimnazjalnej na premierowy spektakl „Wojownik światła” w wykonaniu aktorów Teatru Tańca Memento. Wydarzenie odbędzie się we wtorek, 19 września o godz. 11:00 w sali widowiskowej Wodzisławskiego Centrum Kultury.

 

Podążanie za głosem swojego serca oraz wierność własnym przekonaniom i wartościom bywa trudne w dzisiejszym świecie. Aktorzy TT Memento z Wodzisławskiego Centrum Kultury postanowili zmierzyć się z tym tematem w swoim najnowszym przedstawieniu. Spektakl taneczny został zainspirowany książką "Podręcznik Wojownika Światła" P. Coelho. Jest to historia człowieka, żyjącego w zgodzie ze swoim sercem i wartościami, które są dla niego ważne. Nie chce iść najłatwiejszą drogą, ale tą najlepszą i słuszną, nawet jeśli to wymaga różnych wyrzeczeń. Nie boi się przeciwności losu, bo ufa, że wszystko co go spotyka sprawi, że stanie się silniejszym i lepszym człowiekiem.

 

 

Przygotowane rekwizyty i stroje stanowią dopełnienie całości, a światło i muzyka wprowadzą widzów w nastrój tajemniczości, budując napięcie i dramaturgię widowiska.

Bilety w cenie 7 zł. Zapisów można dokonywać w dziale projektów i animacji kulturalnej WCK. Osobą do kontaktu jest Izabela Sobota, iza.s@wck.wodzislaw.pl, tel. 32 455 488 55.

 


© 2015 Wodzisławskie Centrum Kultury. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Marcom Interactive