Strona główna » Oferta dla szkół » Warsztaty bębniarskie dla szkół i przedszkoli

Oferta dla szkół

WARSZTATY BĘBNIARSKIE DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI pn. "W 80 bębnów dookoła świata"

 

Zajęcia są propozycją dla dzieci w wieku przedszkolnym, szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Pod okiem instruktora grupa nauczy się grać na bębnach z całego świata. Afrykańskie djemby, kubańskie conga i bongosy, arabskie tharabuki, perkusja oraz wiele innych to te instrumenty, z którymi można się zmierzyć podczas zajęć. Warsztaty możemy zorganizować w Wodzisławskim Centrum Kultury lub przyjechać do szkoły / przedszkola. Prowadzący Andrzej Żydek jest perkusistą z piętnastoletnim doświadczeniem (zagrał kilkaset koncertów w całej Polsce), współpracującym z wieloma zespołami. Dodatkowo prowadzi grupy bębniarskie na terenie całego Śląska.

 

Maksymalna ilość uczestników: 30 osób

Cena: 150 zł za godzinę 

 

Zajęcia prowadzone są w trybie 1-godzinnych warsztatów praktycznych. Program i stopień trudności zajęć dopasowywany jest do uczestników i zawsze jest dedykowany danej grupie wiekowej.

 

Aby wziąć udział w warsztatach należy zgłosić się do Wodzisławskiego Centrum Kultury telefonicznie (32) 455 48 55 lub mailowo iza.s@wck.wodzislaw.pl. Termin zajęć, zagadnienia programowe oraz poziom trudności ustala się indywidualnie. 


© 2015 Wodzisławskie Centrum Kultury. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Marcom Interactive