Strona główna » Repertuar imprez » Wodzisławskie Spotkania Kolędowe - 21 stycznia

Repertuar imprez

Międzynarodowe Wodzisławskie Spotkania Kolędowe

w Wodzisławiu Śląskim

 

Wodzisławskie Centrum Kultury wraz z Okręgiem Wodzisławskim Śląskiego Związku Chórów i Orkiestr oraz Parafią Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wodzisławiu Śląskim zapraszają na XXIV Międzynarodowe Wodzisławskie Spotkania Kolędowe.

 

Muzyczne wydarzenie odbędzie się, w niedzielę, 21 stycznia o godzinie15:00. Po raz dwudziesty czwarty w Wodzisławiu Śląskim zaprezentują się chóry mieszane i dziecięce. Artyści wykonają najpiękniejsze kolędy i pastorałki. Po raz czwarty będziemy mieli okazję usłyszeć chóry nie tylko z naszego regionu, ale i z zagranicy. Wstęp wolny.

 

- Wodzisławskie Spotkania Kolędowe są już tradycją. Ich organizacja jest wynikiem dobrej współpracy z wodzisławskim środowiskiem chóralnym i parafiami – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

 

W świątyni wystąpią: Chór Dziecięcy „Rozmarynek”, Młodzieżowy Chór Miejski „Canticum Novum”, Młodzieżowy Chór „Bel Canto”, Chór Męski „Echo”, Chór Mieszany „Echo”, Chór Mieszany „Jadwiga”, Chór Mieszany „Słowik n/Olzą”, Chór Mieszany „Assumptio”.

 

Wydarzenie organizuje Wodzisławskie Centrum Kultury we współpracy z Okręgiem Wodzisławskim Śląskiego Związku Chórów i Orkiestr i Parafią Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wodzisławiu Śląskim.

 

 

 


© 2015 Wodzisławskie Centrum Kultury. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Marcom Interactive