Strona główna » Aktualności » Za nami Festiwal Karaoke "ŚpiewaMY"

Aktualności

 

Za nami kolejna edycja Festiwalu Karaoke „ŚpiewaMY” Osób Niepełnosprawnych

 

W środę, 24 stycznia Wodzisławskie Centrum Kultury gościło wyjątkowych artystów. Za nami kolejna edycja Festiwalu Karaoke „ŚpiewaMY” Osób Niepełnosprawnych. Z pierwszego miejsca w konkursie mogła cieszyć się Angelika Faucz.

 

W muzycznej imprezie uczestniczyli pasjonaci z placówek i ośrodków kształcenia specjalnego. W sumie zaprezentowało się 15 uczestników m.in. z Warsztatów Terapii Zajęciowej z Gorzyc, z Rybnika, Wodzisławia, z Zakładu Aktywności Zawodowej oraz ze szkół i placówek specjalnych z Rybnika, Jastrzębia i Wodzisławia Śląskiego. Ich występom bacznie przyglądało się zacne jury, w którym zasiedli: Rafał Karwot, wokalista zespołu TABU, Maja Czyż, znana z występów w programie Must Be The Music − Tylko Muzyka i Katarzyna Popek, wicedyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej im. W. Kilara w Wodzisławiu Śląskim. Pierwsze miejsce i nagrodę główną przyznano Angelice Faucz z Rybnika. Była to świetna okazja do integracji, do spotkania pełnych pasji ludzi, jak i okazja do przypomnienia sobie muzycznych przebojów.

 

Organizatorem wydarzenia był Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śląskim we współpracy z WCK.

 

źródło: Gazeta Wodzisławska

 

 


© 2015 Wodzisławskie Centrum Kultury. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Marcom Interactive