Strona główna » Video » Zapraszamy na Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi!

Video

 

Będzie bardzo gorąco

I mowa tutaj nie o zapowiadanych przez synoptyków upałach, które nadciągają, ale o najcieplejszej imprezie na ziemi, która juz pod koniec lipca odbędzie się w Wodzisławiu Śląskim.

Nadciąga 13. edycja darmowego Festiwalu Reggae! W tym roku Wodzisławskie Centrum Kultury bezpośrednio zaangażuje się w jedną z sztandarowych imprez w Wodzisławiu Śląskim.

Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi zaplanowane jest na 29 i 30 lipca i odbędzie się na Stadionie Miejskim. Zmiana miejsca związana jest z decyzją o rozbiórce muszli koncertowej – W tym roku przenosimy się na Stadion Miejski. Nowe miejsce pozwoli nam w dalszym ciągu rozwijać festiwal, by był dla was bardzo ważnym punktem na festiwalowej mapie Polski – zapewniają organizatorzy.

Tradycyjnie już, dla gości zostanie przygotowane miejsce, w którym będzie można rozbić namiot. Nowością będą dwie sceny – główna koncertowa oraz specjalnie przygotowana scena Sound Systemowa. 
Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Impreza jest organizowana dla Miasta Wodzisławia Śląskiego przy udziale zespołu Tabu przez Wodzisławskie Centrum Kultury.

Sponsorem imprezy jest właściciel marki Lech oraz Restauracja Pilsner Pub. 


Program:

29.07.2016 (piątek)
Pozyton Sound
Shashamane
Vavamuffin
Tabu
Zion Train (UK)
Hlobosz Hlobosz30.07.2016 (sobota)
Region
Roots Rockets
Bez Jahzgh
Habakuk
Mesajah
Grubson
Dancehall MasakrahPolecamy stronę festiwalu  TUTAJ

 


© 2015 Wodzisławskie Centrum Kultury. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Marcom Interactive