Strona główna » Zajęcia stałe » Zumba Gold

Zajęcia stałe

Wodzisławskie Centrum Kultury poleca

Zumba Gold w WCK

dla osób w wieku 50+

 

Zajęcia odbywają w każdy wtorek o godz. 16:00 i odbywają się z inicjatywy Wodzisławskiego Uniwersytetu III wieku. 

 

Szybsze spalanie kalorii, poprawa sylwetki, zmniejszenie stresu, podniesienie jakości życia oraz ogólne zwiększenie siły fizycznej… bez względu na wiek, predyspozycje i zdolności motoryczne. To efekt zajęć, które ruszyły w Wodzisławskim Centrum Kultury. Zumba Gold, bo o nich mowa, skierowana jest do osób zaczynających przygodę z Zumbą, dla kobiet w ciąży i Pań, które chciałyby wrócić do formy po porodzie. To również doskonała propozycja dla osób po urazach i zabiegach, osób chorujących na cukrzycę, nadciśnienie, choroby stawów i dla osób w wieku 50+.

 

Zumba Gold w Wodzisławskim Centrum Kultury to nowość, a jej inicjatorem jest p. Joanna Dziedzic ze Szkoły Tańca Tańczymy, która jako instruktor Zumby od lat zaraża swoją pasją i taneczną energią.

 

Zajęcia te, przede wszystkim skierowane są do seniorów, a oparte są na podobnej formule, co Zumba klasyczna. Podstawowa różnica leży w intensywności oraz tempie. W przypadku tej formy treningu wydłużono także element rozgrzewki.

 

Zumba Gold wpływa na ogólne zwiększenie siły fizycznej i wydolności, zwiększenie zakresu wykonywanych ruchów oraz uzyskanie, utrzymanie i poprawę elastyczności mięśni oraz kondycji, która ma ogromne znaczenie przy wykonywaniu codziennych zajęć.

 

Zwolennikom ruchu przypominamy również o klasycznym wydaniu Zumby. Zajęcia te odbywają się w każdy wtorek o godzinie 18:00 oraz w czwartek o godz. 19:00

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

 


© 2015 Wodzisławskie Centrum Kultury. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Marcom Interactive